لزوم استراتژی عمیقی برای مبارزه با تفکر دشمنان

  • کد خبر: 1481
  • منبع خبر: پایگاه خبرگزاری اهل بیت (ع). ابنا

خلاصه اندیشمند اسلامی از کشور چاد: باید استراتژی عمیقی برای مبارزه با تفکر دشمنان داشته باشیم.


شیخ «عبدالهادی احمد» عصر امروز در نشست ارائه گزارش پایانی عملکرد کمیسیون‌های پنج‌گانه اجلاس محبان اهل‌بیت(ع) و مسئله تکفیری‌ها که در سالن اجلاس سران برگزار شد، با بیان اینکه دشمن درصدد معرفی مسلمانان به عنوان تروریست است اظهار کرد: ما باید استراتژی عمیقی برای مبارزه با تفکر دشمنان داشته باشیم و این کار تنها با تلاش گسترده امکان‌پذیر است.

وی با تأکید بر انتقال تجربیات بین یکدیگر اظهار کرد: پیوستگی مردمی بحث دیگری است که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و باید مدنظر قرار گیرد و برگزاری اجلاس‌های این‌چنین برای تبادل افکار بسیار مؤثر است.

این اندیشمند اسلامی از کشور چاد با تاکید بر اینکه باید از امکانات رسانه‌ای برای ترویج افکار خود استفاده کنیم بیان کرد: استفاده از رسانه به عنوان یک ابزار مهم باید در دستور کار باشد.

احمد تصریح کرد: باید درصدد آن باشیم که این ابزار در اختیار ما، برای جلوگیری از ترویج افکار منحرف مورد استفاده قرار گیرد.

شایان ذکر است "نخستین اجلاس محبان اهل بیت(ع) و مساله تکفیری ها" به همت مجمع جهانی بیداری اسلامی و با همکاری نهادهای مختلف - از جمله مجمع جهانی اهل‌بیت علیهم السلام - از دیروز چهارشنبه 1 آبان 1396 در سالن اجلاس سران در تهران آغاز شد و امروز به پایان رسید.