برگزاری جشن فارغ‌التحصیلی دانش‌آموختگان دانشگاه اسلامی غنا

  • کد خبر: 1681
  • منبع خبر: پایگاه خبرگزاری اهل بیت (ع). ابنا

خلاصه چهاردهمین مراسم جشن فارغ‌التحصیلی دانش‌آموختگان دانشگاه اسلامی غنا وابسته به جامعةالمصطفی(ص) العالمیه در آکرا پایتخت این کشور برگزار شد.


چهاردهمین مراسم جشن فارغ‌التحصیلی دانش‌آموختگان دانشگاه اسلامی غنا وابسته به جامعةالمصطفی(ص) العالمیه در آکرا پایتخت این کشور برگزار شد.

چهاردهمین مراسم جشن فارغ‌التحصیلی دانش‌آموختگان رشته‌های مختلف دانشگاه اسلامی غنا وابسته به جامعةالمصطفی العالمیه با حضور مالکی، سفیر ایران در غنا، حجت‌الاسلام حکیم الهی، نماینده مقام معظم رهبری در منطقه آسیای جنوب شرقی، رییس مرکز اسلامی جاکارتا و مؤسس و رییس هیأت امنای دانشگاه اسلامی غنا، معارفی، رییس دانشگاه فوق، نمایندگان و اساتید دانشگاه لگون آکرا، مسئولین و دانشجویان این دانشگاه و خانواده‌های آنان، نمایندگان رسانه‌های جمعی، رایزن فرهنگی ایران و برخی دیگر از مسئولین ارگان‌های کشورمان در محل دانشگاه اسلامی غنا در آکرا برگزار شد.

شیخ امام محمد اول به نمایندگی از شیخ عثمان شربتو، امام کل مسلمانان غنا دعای آغاز مراسم را قرائت و حجت‌الاسلام حکیم الهی به عنوان مؤسس و رییس هیأت امنای دانشگاه طی سخنانی این مراسم را افتتاح کرد.

مالکی، سفیر ایران همچنین در این مراسم، با اشاره به اهمیت دانشگاه اسلامی غنا در توسعه روابط دوجانبه برای دست اندرکاران این دانشگاه و نیز دانشجویان، آرزوی پیشرفت علمی و تأثیر آن بر تقویت روابط فی مابین کرد.

وی با اشاره به اهمیت سفر سال گذشته معاون رییس جمهور غنا به کشورمان موفقیت‌های ناشی از توسعه روابط دوجانبه را برشمرد.