مراسم تحلیف دانشجویان جدید دانشگاه اسلامی غنا

  • کد خبر: 2032
  • منبع خبر: پایگاه اطلاع رسانی شیعیان آفریقا

خلاصه بیستمین مراسم تحلیف دانشجویان جدید دانشگاه اسلامی غنا با حضور حجت الاسلام سیدمرادی نماینده دفتر مقام معظم رهبری ‏مد ظله العالی برگزار شد.


امروز شنبه (یازدهم آذرماه 1397)، بیستمین مراسم تحلیف دانشجویان جدید دانشگاه اسلامی غنا با حضور حجه الاسلام سیدمرادی نماینده دفتر مقام معظم رهبری مد ظله العالی برگزار شد. در این مراسم که در سالن اجتماعات دانشگاه برگزار شد، آقای معارفی، رئیس دانشگاه، با اشاره به حدیث نبوی "أحب الناس إلى الله أنفعهم للناس" از دانشجویان جدید خواستند برای خدمت بیشتر به جامعه، خودشان را به دو سلاح علم و ایمان مجهز کنند و شعار دانشگاه "دانش، ایمان و خدمت" را در طول تحصیل نصب العین خود قرار دهند.

بعد از سوگند دانشجویان جدید و پذیرش رسمی آنها، حجه الاسلام سیدمرادی، به دانشجویان جدید که توانسته بودند از دانشگاه اسلامی غنا پذیرش بگیرند، تبریک گفتند و از آنها خواستند که قدر این توفیقی که خداوند به آنها داده را با سخت کوشی و تلاش مضاعف بیشتر بدانند تا بعد از دانش آموختگی افتخاری برای جامعه، برای خانواده و برای دانشگاه اسلامی غنا باشند.

لازم به ذکر است در این مراسم ۱۸۰ دانشجو در رشته های "تعلیم و تربیت"، "علوم ارتباطات"، "علوم بازرگانی" و "مطالعات ادیان" پذیرش شدند.

دانشگاه اسلامی غنا، وابسته به جامعه المصطفی است که با اخذ شهریه از دانشجویان اداره می شود و بیش از هزار دانشجو دارد.